PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Žádný samovývoj neexistuje, tzn. že tato planeta Země - Nula je jedinečná, specifická, coby pseudodílo pseudotvůrců ale vyvažována Silami Světla na pozici NULA. Jiné obydlené planety v tomto černém - odpadkovém vesmíru jsou Temné světy a jejich obyvatelé si své pekelné území s daleo horší životní úrovní, na kterou jsou zvyklí, nenechají nikým vzít. Takže tímto dalekohledem mohou pozemští vědci najít jen pusté - neobyvatelné světy ... . Ve svém negativním stavu ani žádnou jinou možnost nemají - v srdci mají kámen, nacházejí kámen ...

Sonda Kepler odlétla hledat světy, jako je ten náš
Sonda Kepler vypuštěna. Bude pátrat po životě ve vesmíru

7.3.2009

Americká automatická mise, jejímž úkolem je hledat ve vzdáleném vesmíru planety podobné Zemi, odstartovala v sobotu brzy ráno našeho času. Raketa Delta II vynesla z mysu Canaveral do kosmického prostoru dalekohled nazvaný Kepler.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

Astronomové už našli zhruba 350 planet, které obíhají kolem jiných hvězd, než je naše Slunce, a leží tedy mimo naši Sluneční soustavu. Říká se jim exoplanety či extrasolární planety. První byla objevena v roce 1995.

Někdy jejich existenci vědci zjistí třeba výpočtem podle toho, že exoplaneta má gravitační vliv na svou mateřskou hvězdu a způsobuje její pravidelné výkyvy. Jindy však vědci mohou vzdálenou planetu i "vidět", přesněji: rozpoznají pravidelný úbytek jasnosti hvězdy ve chvíli, kdy planeta přechází mezi hvězdou a pozorovatelem.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu