PSEUDOTVŮRCI VELICE PILNĚ PŘIPRAVUJÍ PLNOST NEGATIVNÍHO STAVU

Naklonoval jsem tři děti, říká italský gynekolog


4.3.2009

Kontroverzní italský gynekolog Severino Antinori potvrdil, že metodou klonování přivedl na svět tři děti. Nyní je jim údajně devět let, žijí ve východní Evropě a jsou zcela zdravé.

Poprvé se o využití metody klonování lidských buněk, která vedla k narození lidské bytosti, Antinori zmínil již před pěti lety. Tehdy ale neposkytl žádné přesnější údaje a ani nesdělil, že k tomuto experimentu došlo pod jeho vedením.

"Přispěl jsem technikou lidského klonování k narození tří dětí. Jde o dva chlapce a jedno děvče, kterým je nyní devět let. Narodily se zcela zdravé a i teď je jejich zdravotní stav vynikající," prohlásil Antinori pro týdeník Oggi.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

V minulosti na sebe Antinori strhl světovou pozornost, když svými lékařskými metodami umožnil starším ženám, aby mohly rodit děti. Díky jeho revolučním technikám, které se podle některých kritiků pohybují na hranici zákona, přivedla v roce 1994 tehdy 63letá žena na svět zdravého potomka.

K záležitosti kolem klonovaných dětí italský vědec řekl, že použil metodu laboratorního oplodnění buněk budoucích rodiček, konkrétně techniku zvanou "přenos jádra".

Když mu redaktor týdeníku Oggi připomněl, že v Itálii je klonování lidských buněk zákonem zakázáno, Antinori prohlásil, že v této souvislosti dává přednost pojmům, jako jsou "inovativní terapie či genetické přeprogramování".

Před dvěma týdny vyvolal Antinori další polemiku, když oznámil, že využil metodu umělého oplodnění u ženy, jejíž manžel je následkem nádorového onemocnění mozku v nezvratném kómatu a cesta přirozeného oplodnění tedy není možná.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu