OČISTNÉ PROCESY SÍLÍ - PLANETA ZEMĚ SE OČIŠŤUJE OD HRUBOVIBRAČNÍCH ENERGIÍ

Mizející korálové útesy ohrožují život v jihovýchodní AsiiV oblasti korálového trojúhelníku žijí 3000 druhů ryb

13.5.2009

Největší oblast korálů, tzv. korálový trojúhelník, který se nachází v okolí ostrovů jihovýchodní Asie, by mohla do konce století zmizet. Podle Organizace na ochranu životního prostředí (WWF) vymřelo už 40 procent korálů. Oblast je svou rozmanitostí přirovnávána k mořskému amazonskému pralesu.

V posledních desítkách let ale vymírá, tím mizí i ryby, které v okolí útesů žijí a to následně ohrožuje rychle rostoucí populaci jihoasijských států, které jsou na lovu ryb značně závislé. Důvodem destrukce jsou hlavně horší kvality vody a oteplování klimatu.

Podle zprávy WWF se na konci století dá fauna i lidská populace tohoto regionu do pohybu, protože nebude mít dostatek jídla. Zmizí ryby, ve společnosti začne chaos, ekonomiky padnou, varuje zpráva.

Bližší a rozsáhlejší informace k tomuto tématu najdete na webu www.stahuje-cely-svet.cz .

"Za posledních 40 let vzrostla teplota planety o 0,7 stupně a zničilo to 40 procent útesů. Co se pak stane, až teplota poroste o čtyři nebo šest stupňů?" komentoval výsledky autor zprávy Ove Högh- Guldberg.Území tzv. korálového trojúhelníku zabírá sice jen jedno procento zemského povrchu, jsou v něm ale tři čtvrtiny všech žijících korálů a třetina všech korálových ryb.

Korály ničí emise CO2. Státy jako Indonésie nebo Malajsie se sice úbytku obávají, ale současně přiznávají, že emise nemohou snížit o 30 procent, jak by bylo potřeba. "Samozřejmě že část viny má oteplování, ale největší dopad má horší kvalita vody kvůli vypouštěným odpadům a výbušniny, které někteří rybáři používají," řekl Marwansyah Lobo Balia z indonéského ministerstva životního prostředí.

 

7000 stran textů a 5000 obrázků o Vesmírných lidech Sil Světla najdete zde:

vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz anjeli-neba.sk anjeli-svetla.sk universe-people.com
cosmic-people.com angels-light.org angels-heaven.org ashtar-sheran.org
himmels-engel.de angeles-luz.es angely-sveta.ru anges-lumiere.fr
angelo-luce.it anioly-nieba.pl feny-angyalai.hu anjos-ceu.eu
angeli-raja.eu